bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 16 listopada 2018
  • wyświetleń: 803

[WIDEO] Oddaj krew, idz na mecz!

Już od dziewięciu lat klub Podbeskidzie, organizuje zbiórkę krwi pod hasłem "Oddaj krew, idź na mecz" - nie inaczej będzie w tym roku. O tym, że krew jest bardzo potrzebna w przypadku wypadków, na które każdy kierowca jest narażony, nie trzeba nikogo przekonywać.Autor filmu: TS Podeskidzie

Najbliższa zbiórka krwi odbędzie się w sobotę 17 listopada w Gemini Park w godzinach od 11:00 do 16:00. Oprócz szlachetnego gestu krwiodawstwa i pomocy osobom z bielskich szpitali wymagającym transfuzji krwi, na wszystkich którzy przyjdą w czasie trwania akcji do centrum handlowego czeka wiele atrakcji.

Dla każdego krwiodawcy przygotowane zostały podwójne wejściówki na mecz reprezentacji młodzieżowych do lat 20 Polska – Ukraina, który zostanie rozegrany w Bielsku-Białej 19 listopada! Osoby, które zdecydują się oddać krew otrzymają również klubowe upominki oraz płytę Przemysława Majewskiego „Międzywojenna nuta”, która została wydana w projekcie 100 tysięcy płyt na 100-lecie Odzyskania Niepodległości

W akcję zaangażowana jest drużyna Podbeskidzia – kibice będą mogli spotkać się z zawodnikami i trenerami, porozmawiać, wziąć autograf i zrobić wspólne zdjęcie.

Oddaj krew, idz na mecz


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.