bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 18 listopada 2018
  • wyświetleń: 2966

[WIDEO] Rozbity samochód, a w środku nieprzytomny mężczyzna. Czy potrafimy zareagować?Autor filmu: Adam Aljovich

Dziś udało się stworzyć coś nietypowego, coś innego, coś co wzbudzi zapewne obszerną i budującą dyskusję na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego i pierwszej pomocy. Wspólnie z policjantami Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej i z prywatnymi podmiotami, które zaangażowały się w akcję, zrobiliśmy prowokację związaną z symulowanym wypadkiem drogowym. O co chodzi? - Przy ulicy Niepodległości w Bielsku-Białej został zaparkowany rozbity Ford Fiesta. W środku znajdował się nieprzytomny mężczyzna, a pojazd zaczynał płonąć. To była oczywiście sprytnie przygotowana mistyfikacja. Z ukrycia sprawdzaliśmy reakcję kierujących, którzy byli świadkami sytuacji zagrożenia życia. Czy jest dobrze? I tak i nie. Czy wiemy jak pomagać i jak wezwać pomoc? Zobaczcie sami…

Rozbity samochód, a w środku nieprzytomny mężczyzna
fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.