bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 21 listopada 2018
  • wyświetleń: 14395

[WIDEO] Na rondzie prosto! Widowiskowy lot na ulicy Niepodległości w Bielsku-Białej

Kierowca Audi A8 nie zauważył ronda. Rozpoczął hamowanie dopiero w momencie, gdy nawigacja przekazała komunikat - "na rondzie prosto". Niestety, co doskonale widać na filmie, było już za późno na udaną próbę ominięcia wysepki.Autor filmu: Bielskie Drogi

W samochodzie doszło do uszkodzenia dwóch felg, opon, zawieszenia i osłony silnika. Zdarzenie miało miejsce 1 listopada u zbiegu ulic Krausa, Kryształowej i Niepodległości w Bielsku-Białej.

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTubeBielskie Drogi.Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresembielskiedrogi@gmail.comlub przez prywatną wiadomość naFacebooku.

Na rondzie prosto
fot. Bielskie Drogi


Na rondzie prosto
fot. Bielskie Drogi


Na rondzie prosto
fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.