bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 29 listopada 2018
  • wyświetleń: 17337

[FOTO, WIDEO] Litwin ciężarówką zepchnął do rowu Volkswagena Passata. Pomogła kamera samochodowa!

Do zdarzenia doszło w czwartek, 29 listopada około godziny 10:15 przy trasie wojewódzkiej nr 941 w rejonie granicy Ustronia i Harbutowic. W rowie wylądował samochód marki Volkswagen Passat. Okazało się, że pierwszeństwo wymusił Litwin kierujący samochodem ciężarowym. Pomogła kamera samochodowa!To co wydarzyło się nieopodal stacji benzynowej "Racer" dokładnie widać na filmie. Prawidłowo zareagował świadek zdarzenia. Kierujący Mercedesem klasy S zatrzymał się i oczekiwał na przyjazd patrolu ruchu drogowego. Stały czytelnik powiadomił portal Bielskie Drogi o zdarzeniu i o tym, że ma problem ze zgraniem pliku wideo z kamery. W ciągu kilkunastu minut udało się nam dotrzeć na miejsce, zgrać materiał i pokazać go uczestnikom oraz interweniującym funkcjonariuszom.

Sprawca kolizji dopiero po obejrzeniu materiału filmowego przyznał się niechętnie do winy. Został ukarany mandatem karnym gotówkowym. Poszkodowany kierowa Passata został ukarany pouczeniem za jazdę lewym pasem ruchu (po zakończeniu manewru wyprzedzania, powinien niezwłocznie zająć prawy pas ruchu). Utrudnienia trwały ponad godzinę.

[FOTO, WIDEO] Litwin ciężarówką zepchnął do rowu Volkswagena Passata · fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.