bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 30 listopada 2018
  • wyświetleń: 1505

[FOTO, WIDEO] Wszyscy mieszkańcy Milardowic z odblaskami po mszy!

Niecodzienna i godna naśladowania akcja miała miejsce po dzisiejszej wieczornej maszy w Milardowicach koło Czechowic-Dziedzic. W lokalnym kościele każdy mieszkaniec otrzymał odblask. To spontaniczna akcja, w którą zaangażował się proboszcz i lokalni przedsiębiorcy.Autor filmu: Bielskie Drogi

Po zakończonej mszy odbyła się prelekcja dotycząca bezpieczeństwa, a następnie wszyscy otrzymali elementy odblaskowe. Dla najmłodszych przygotowano specjalne kamizelki. To wszystko udało się zorganizować dzięki lokalnej współpracy. W akcję zaangażował się również Caritas. Jak udało nam się dowiedzieć, niebawem kolejne podobne akcje odbędą się w innych kościołach regionu.

[FOTO, WIDEO] Wszyscy mieszkańcy Milardowic z odblaskami po mszy · fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.