bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 8 grudnia 2018
  • wyświetleń: 13294

[FOTO] Zmiana organizacji ruchu na ważnym skrzyżowaniu!

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, iż dnia 08.12.2018 r. została wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulic: Lwowska – Żywiecka – ks. Stanisława Stojałowskiego – Lipnicka, polegająca na wyłączeniu z ruchu dwóch pasów ul. Żywieckiej (kierunek do centrum) wraz z całym wlotem ulicy Lipnickiej. Wprowadzony został zakaz skrętu w lewo z ul. Żywieckiej w ul. ks. Stanisława Stojałowskiego (poza ruchem MZK) oraz nakaz jazdy w prawo z ul. ks. Stanisława Stojałowskiego na ul. Żywiecką.Autor filmu: Bielskie Drogi

W związku z powyższym zamknięciem, wprowadzo następujące objazdy:

– Dla kierunku ruchu od Żywca w stronę centrum dojazd do ul. Lipnickiej będzie się odbywał łącznikiem przed skrzyżowaniem (dawny przebieg ul. Lipnickiej).

– Dla kierunku ruchu od Żywca w stronę centrum dojazd do ul. ks. Stanisława Stojałowskiego będzie się odbywał ulicami PCK, Władysława Broniewskiego, Kierową i Romana Dmowskiego przed skrzyżowaniem (dawny przebieg ul. Lipnickiej).

– Dla kierunku ruchu w stronę Żywca dojazd do ul. Lipnickiej będzie się odbywał ulicami: Marii Skłodowskiej-Curie i Akademii Umiejętności (z wyjątkiem autobusów MZK, które będą przejeżdżały łącznikiem).

– Dojazd z ul. ks. Stanisława Stojałowskiego do ul. Lipnickiej oraz w kierunku ul. Lwowskiej będzie realizowany ulicami: Romana Dmowskiego, Kierową, Władysława Broniewskiego, PCK i Żywiecką (w stronę centrum).

– Dojazd z ul. Lipnickiej do ul. Żywieckiej w stronę centrum będzie realizowany łącznikiem (dawny przebieg ul. Żywieckiej).

– Dojazd z ul. Lipnickiej do ul. Żywieckiej w stronę Żywca oraz dojazd do ul. ks. Stanisława Stojałowskiego będzie realizowany ulicami Akademii Umiejętności i Teofila Aleksandra Lenartowicza.

Nowy, tymczasowy układ skrzyżowania będzie obowiązywać przynajmniej do połowy marca 2019 (postęp prac będzie zależny od warunków pogodowych).

Jednocześnie Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, iż skrzyżowanie ulic: Lwowska – Żywiecka – ks. Stanisława Stojałowskiego – Lipnicka będzie przełączona na program ostrzegawczy. Ponadto została przywrócona pełna przejezdność skrzyżowania ulic: Żywiecka – PCK – Marii Skłodowskiej-Curie.

Zmiana organizacji ruchu na ważnym skrzyżowaniu · fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.