bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 8 grudnia 2018
  • 10 grudnia 2018
  • wyświetleń: 7447

[FOTO] Groźna kraksa na Żywieckiej. Dwa samochody roztrzaskane

Do zdarzenia doszło w sobotę, 8 grudnia około godziny 12:40 przy ulicy Żywieckiej w Bielsku-Białej. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: Fiat Seicento i Seat Leon. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe.Zawinił kierowca Seata. Oba samochody poruszały się w stronę centrum miasta. W pewnym momencie kierujący Seatem zjechał na przystanek autobusowy, zwolnił i ponownie chciał się włączyć do ruchu zawracając. Zajechał drogę kierującemu Fiatem czego efektem było zderzenie. Uczestnicy zostali przebadani przez zespół pogotowia ratunkowego. Nikomu nic groźnego się nie stało. Strażacy zneutralizowali wycieki i uprzątnęli jezdnię z plastików. Sprawca został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny. Ruch odbywa się wahadłowo, ale w miarę płynnie. Obeszło się bez korków.

Groźna kraksa na Żywieckiej · fot. nadesłane przez czytelnika


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.