bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 8 grudnia 2018
  • wyświetleń: 2956

W niedzielę montaż zbiorników retencyjnych przy Krakowskiej. Będą utrudnienia!

Dwa 23 metrowe zbiorniki z tworzywa sztucznego zostaną w niedzielę zakopane pod ulicą Krakowską. Będą stanowić bardzo ważny element kanalizacji deszczowej przebudowywanej DK-52. Kierowcy muszą spodziewać się utrudnień!

ReklamaAutor filmu: MZD Bielsko-Biała

Jak informuje w swoim komunikacie firma Eurovia:

W dniu 9.12.2018 od godz. 8.30 do 13.30 będą montowane zbiorniki retencyjne na ulicy Krakowskiej na odcinku pomiędzy węzłem Lipnik a wjazdem do Zakładu Gospodarki Odpadami. W trakcie prowadzonych prac ruch samochodowy będzie utrudniony, bądź niemożliwy podczas pracy dźwigu. Na odcinku prowadzonych prac ruch będzie kierowany przez osoby uprawnione.

Wykonane ze sztucznego tworzywa zbiorniki retencyjne, każdy o długości 23 metrów, zostaną zakopane w rejonie węzła ulicy Krakowskiej z drogą ekspresową S-1. W trakcie długotrwałych lub intensywnych opadów deszczu będą gromadzić deszczówkę, po czym odprowadzać ją do rowu melioracyjnego wzdłuż ekspresówki.

W niedzielę montaż zbiorników retencyjnych przy Krakowskiej
fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.