bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 10 grudnia 2018
  • 20 grudnia 2018
  • wyświetleń: 8129

[WIDEO] Nieudane zawracanie zakończone groźną kraksą

W sobotę, 8 grudnia przy ulicy Żywieckiej w Bielsku-Białej doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Poszkodowany kierowca przesłał nagranie, które publikujemy ku przestrodze. Chwila nieuwagi może skończyć się poważnymi problemami. Warto o tym pamiętać.Zdjęcia z miejsca kolizji w artykule: [FOTO] Groźna kraksa na Żywieckiej. Dwa samochody roztrzaskane.

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dzialeWIDEO.Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanałuYouTubeBielskie Drogi.Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu pod adresembielskiedrogi@gmail.comlub przez prywatną wiadomość naFacebooku.

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.