bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 13 grudnia 2018
  • wyświetleń: 7170

[WIDEO] Osiem nowych nieoznakowanych radiowozów w bielskim garnizonie

Dziś na terenie Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej odbyło się uroczyste przekazanie dziewięciu nowych radiowozów policjantom bielskiego garnizonu. Aż osiem z nich to pojazdy nieoznakowane.Autor filmu: bielsko.info

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele bielskich władz samorządowych na czele z zastępcą prezydenta miasta Bielska-Białej Lubomirem Zawieruchą oraz byłym włodarzem miasta Jackiem Krywultem, a także zastępcą starosty bielskiego Grzegorzem Szetyńskim.

W uroczystości wziął także udział Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Piotr Kucia wraz z Szefem bielskiego garnizonu insp. Krzysztofem Herzykiem. Nowe samochody zostały poświęcone przez policyjnych kapelanów ks. Karola Mozora oraz ks. Marka Twardzika.

Zakup pojazdów: sześciu samochodów marki Opel Astra (wartość samochodu 73 tys. zł), dwóch pojazdów marki Fiat Doblo (wartość samochodu 55 tys. zł) i dostawczej Toyoty Proace (wartość 96 tys. zł), został w części sfinansowany z budżetu miejscowych samorządów. Samorządy przeznaczyły na ten cel kwotę 353 tysięcy zł. Pozostała część zakupu została sfinansowana z budżetu policji. Łącznie do bielskiej komendy trafiło dziewięć radiowozów z czego, aż osiem to pojazdy nieoznakowane.

Osiem nowych nieoznakowanych radiowozów w bielskim garnizonie · fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.