Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[FOTO] Świeżo upieczony kierowca zdemolował płot i ogródek

W sobotę, 9 marca około godziny 22:00 na ulicy Bystrzańskiej doszło do zdarzenia drogowego. Na wysokości posesji 108 (w pobliżu granicy z Bystrą), kierowca Forda Focusa wypadł z drogi, uszkodził ogrodzenie posesji, zdemolował żywopłot i wjechał do ogrodu uszkadzając bramę wjazdową.

Młody, bo zaledwie 18-leti kierowca z niespełna miesięcznym stażem za kierownicą pożyczył samochód od ojca. Przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość na łuku drogi. Interweniował patrol bielskiej drogówki i strażacy z JRG-1 w Bielsku-Białej, którzy zajęli się neutralizacją plamy oleju z uszkodzonego pojazdu.

Ograniczenie prędkości na tym odcinku ulicy Bystrzańskiej wynosi 40km/h. To miejsce częstych zdarzeń drogowych, które mają często podobny przebieg. Tylko w grudniu ubiegłego roku ogrodzenie posesji 108 było uszkodzone cztery razy. Sąsiedzi także mogą narzekać na podobne niezapowiedziane "wizyty" w swoich ogrodach. Końcem ubiegłego roku w tej okolicy doszło do dwóch wypadków drogowych, w których uczestniczyły po dwa samochody. Jeden z nich niemal zakończył się tragicznie. Pisaliśmy o tym w artykule: [FOTO] Groźny wypadek na Bystrzańskiej. 23-latka na stole operacyjnym!

Miejsce: 
BIelsko-Biała
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
Bielskie Drogi
 
 

Partnerzy medialni