bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 23 grudnia 2018
  • wyświetleń: 3297

[FOTO] Wypadek na ulicy Czerwonej. Dwie osoby trafiły do szpitala!

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku zdarzenia drogowego przy ulicy Czerwonej w Bielsku-Białej. Około godziny 12:30 na wysokości skrzyżowania z ulicą Krausa zderzyły się dwa samochody osobowe.

Okoliczności zdarzenia nie są do końca jasne. Wstępnie wiadomo, że to kierowca Renault Kangoo wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu i poruszając się bokiem do kierunku jazdy, uderzył w nadjeżdżającego z przeciwka Mercedesem E-klasa. Do szpitala przewieziono pasażerkę Renault i kierującego Mercedesem. Oba pojazdy zostały mocno uszkodzone.

Policjanci z bielskiej drogówki wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia, które wstępnie zakwalifikowano jako wypadek drogowy. W czasie akcji ratowniczej i późniejszych czynności dochodzeniowo-śledczych ruch przy ulicy Czerwonej był wstrzymany. Strażacy przepuszczali tylko autobusy komunikacji miejskiej i pojazdy uprzywilejowane. Utrudnienia trwały blisko dwie godziny.

Wypadek na ulicy Czerwonej · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.