bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 18 lutego 2019
  • wyświetleń: 5100

[FOTO] Egzamin na prawo jazdy przerwany kolizją na Partyzantów

W poniedziałek, 18 lutego około godziny 13:30 na skrzyżowaniu Partyzantów z Leszczyńską w Bielsku-Białej doszło do kolizji. W zdarzeniu uczestniczyły dwa pojazdy: Kia Rio i Toyota Yaris. Ten drugi samochód to pojazd egzaminacyjny Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w trakcie egzaminu.

Zawinił kierowca Kia, który wyjeżdżając z ulicy Leszczyńskiej na ulicę Partyzantów, najechał na tył egzaminacyjnej "L-ki". Uszkodzenia na pojazdach były niewielkie (widoczne niegroźnie porysowane zderzaki i zagięta aluminiowa tablica rejestracyjna). To jednak wystarczyło by egzaminator odniósł obrażenia ciała. Mężczyzna nie mógł o własnych siłach wyjść z samochodu. Z pomocą strażaków i ratowników trafił na deskę ortopedyczną. Został przetransportowany do szpitala na specjalistyczne badania. 19-letniej kursantce i sprawcy zdarzenia nic się nie stało.

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego z osobami rannymi interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i patrol drogówki. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej sporządzili dokładną dokumentację wypadku. Kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu obrażeń poszkodowanego. W czasie czynności służb ratunkowych i późniejszych działań policji, ruch na ul. Partyzantów w stronę centrum miasta odbywał się lewym pasem. Obeszło się bez dużych korków.

Egzamin na prawo jazdy przerwany kolizją na Partyzantów · fot. nadesłane przez czytelnika

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.