bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 6 marca 2019
  • wyświetleń: 1460

[FOTO] Kraksa na al. Andersa. Potężne utrudnienia w ruchu!

W środę, 6 marca około godziny 14:30 na al. Andersa doszło zderzenia dwóch pojazdów. Kraksa miała miejsce ok. 100 metrów od skrzyżowania z al. Armii Krajowej jadąc w stronę ulicy Partyzantów. Zablokowany jest lewy pas ruchu. Kierowcy muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

Było to klasyczne najechanie na tył przed przejściem dla pieszych. Ranny został kierowca Citroena, który trafił pod opiekę ratowników medycznych. Na miejscu interweniują strażacy i policjanci, którzy muszą sporządzić dokumentację wypadku drogowego. To niezbędna procedura jeśli uczestnik zdarzenia trafia do szpitala. Dopiero po badaniach będzie dokładnie wiadomo czy sprawcę można ukarać mandatem, czy konieczne będzie skierowanie wniosku do sądu.

Kierowcy jadący al. Andersa w stronę os. Złote Łany muszą liczyć się z bardzo dużymi utrudnieniami. Korek sięga już powoli os. Beskidzkiego i ciągle się powiększa. Droga powinna być przejezdna do godziny 16:00.

Kraksa na al
fot. Bielskie Drogi


Kraksa na al
fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.