bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 15 marca 2019
  • wyświetleń: 3902

[FOTO] Wypadek na Legionów w Czechowicach-Dziedzicach. Mercedes roztrzaskany drzewo!

Do groźnego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w piątek, 15 marca około godziny 21:40 na ulicy Legionów w Czechowicach-Dziedzicach. Na wysokości posesji 102 Mercedes V-klasa uderzył w drzewo. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Nie wiadomo dlaczego kierowca luksusowego busa zjechał z drogi. Pojazd najpierw uderzył w baner reklamowy, później przebił ogrodzenie posesji i z dużą siłą uderzył w drzewo. Kierowca odniósł poważnie wyglądające obrażenia głowy, które nastąpiły na skutek uderzenia w przednią szybę. Trafił do szpitala.

Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i dwa patrole policji (KP Czechowice-Dziedzice i WRD Bielsko-Biała). Funkcjonariusze z drogówki prowadzą czynności pod kątem wypadku drogowego, bowiem tak wstępnie zakwalifikowano to zdarzenie. Ruch odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać do północy.

Wypadek na Legionów w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.