bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 25 marca 2019
  • wyświetleń: 4640

Dołącz do załogi Szczęśniaka!

Jeżeli jesteś osobą ambitną i profesjonalnie podchodzisz do rozwoju zawodowego, masz teraz szansę dołączyć do najlepszych. Otwierają się nowe perspektywy pracy w pełnym pasji i zaangażowania zespole przedsiębiorstwa “Szczęśniak Pojazdy Specjalne”, odznaczonego tytułem Firmy Roku 2018.

Główną nagrodę w kategorii „Firma Roku 2018 Miasta Bielska-Białej” kapituła konkursu przyznała tej rodzinnej firmie za tworzenie pozytywnego wizerunku gospodarczego oraz promocję regionu. Konkurs ten promuje najbardziej aktywne i dynamicznie rozwijające się firmy z regionu, które szczególnie wyróżniają się na tle innych podmiotów gospodarczych prosperujących na podbeskidzkim rynku. Firma ta jest jednym z wiodących i docenianych światowych producentów w branży pojazdów specjalistycznych wytwarzanych dla służb mundurowych jak straż pożarna oraz wojsko.

To, co najbardziej wyróżnia produkty firmy SZCZĘŚNIAK to ich jakość oraz niezawodność a wyjątkowa elastyczność w dostosowaniu się do wymagań klientów plasuje firmę w czołówce branży. Firma nie jest nastawiona na wytwarzanie prostych pojazdów w dużych seriach a wręcz przeciwnie - większość pojazdów konstruowana jest na indywidualne zamówienia, które są szczegółowo dostosowane, niemalże “szyte na miarę”. Dlatego też trudno jest nawet zliczyć, ile dokładnie przeróżnych typów i modeli pojazdów opuściło bramy zakładu. Wozy strażackie i inne pojazdy specjalistyczne wyprodukowane w bielskim zakładzie znane są nie tylko wśród polskich użytkowników – od wielu lat pojazdy sygnowane marką “Szczęśniak” chętnie kupowane są w wielu krajach Unii Europejskiej, a także w krajach takich jak Arabia Saudyjska, Ghana, Irak, Jordania, Kenia, Kongo, Azerbejdżan, Wietnam, czy Filipiny.

W chwili obecnej załogę tworzy grono ponad 130 specjalistów z różnych dziedzin, z czego około 70 procent to pracownicy bezpośrednio związani z produkcją, zaś pozostałe 30 procent to kadra inżynierska i pracownicy administracji. Obecnie dobiega końca ostatni etap trwającej kilka lat rozbudowy zakładu, co zwiększy jego powierzchnię o ponad 5500 metrów kwadratowych co przełoży się na zwiększenie możliwości produkcyjnych ale również zatrudnienia o 25 % na przestrzeni dwóch lat.

W ramach rozbudowy następuje powiększenie liczebności działu konstrukcyjnego oraz badawczo rozwojowego do 10% liczebności całej załogi. Praca w dziale badawczo rozwojowym czy konstrukcyjnym z pewnością jest wielkim wyzwaniem, gdyż firma samodzielnie wdraża własne projekty zaawansowanych technologicznie pojazdów wojskowych i współpracuje z wieloma renomowanymi instytutami.

Rozwój i ekspansja w firmie „Szczęśniak Pojazdy Specjalne” dotyczą nie tylko stanowisk inżyniersko - technicznych, ale także stanowisk z działu serwisowego i handlowego. W chwili obecnej poszukiwany jest pracownik ds. wydań i przyjęć samochodów, odpowiedzialny za obsługę przed i posprzedażową pojazdu. Pozycja ta skierowana jest do osób z wykształceniem minimum średnim technicznym lub osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej. Bardzo istotna będzie tu umiejętność budowania relacji z użytkownikiem, znajomość podstaw mechaniki samochodowej oraz duże zdolności organizacyjne. Pracownik taki będzie przyjmować i wydawać pojazdy, współpracować z partnerami firmy, koordynować bieżące naprawy serwisowe oraz akcje gwarancyjne, współpracować z działami wykonującymi serwis lub też wspierać dział handlowy w zakresie przygotowywania ofert.

Jeżeli nie boisz się wyżej wymienionych wyzwań i poszukujesz niebanalnej pracy, już dziś wyślij swoje CV na adres kadry@psszczesniak.pl albo odwiedź firmę „Szczęśniak Pojazdy Specjalne Sp z o.o.” bezpośrednio w jej siedzibie, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Mieści się ona przy ulicy Bestwińskiej 105A, w dogodnej lokalizacji w północnej części Bielska–Białej. Jeżeli widok lśniącego czerwonego wozu strażackiego lub też wielkiego holownika wojskowego w barwach moro z przyprawiającym o zawrót głowy wyposażeniem powodują, że szybciej bije ci serce, masz szansę być częścią wielkiego projektu mającego na celu stworzenie tych wyjątkowych pojazdów.

Autor: Janusz Bitner

Dołącz do załogi Szczęśniaka
fot. SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.


Dołącz do załogi Szczęśniaka
fot. SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.