bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 1 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 2391

[FOTO] Wypadek w centrum Wilkowic. Ranny motorowerzysta!

W poniedziałek, 1 kwietnia około godziny 11:40 w Wilkowicach doszło do wypadku drogowego. Na skrzyżowaniu ulic Wyzwolenia ze Strażacką i Kościelną, samochód osobowy zderzył się z motorowerzystą. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca Fordem wyjeżdżała z ulicy Strażackiej na wprost w ulicę Kościelną. Najprawdopodobniej nie zauważyła motorowerzysty poruszającego się główną ulicą Wyzwolenia. Jednoślad uderzył w prawy bok SUV-a. Mężczyzna kierujący skuterem doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia, które już wstępnie zakwalifikowano jako wypadek, wyjaśniają policjanci z bielskiej drogówki. W czasie trwania akcji ratunkowej skrzyżowanie było zablokowane. Kierowcy muszą spodziewać się w tym miejscu drobnych utrudnień do godziny 13:30.

Wypadek w centrum Wilkowic · fot. Snajper

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.