bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 4 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 1997

[FOTO] Zderzenie trzech osobówek na granicy Kóz i Bielska-Białej

Wszystko wyglądało groźnie, ale szczęśliwie dobrze się skończyło. Mowa o kolizji, do której doszło w czwartek, 4 kwietnia około godziny 17:45 na granicy Kóz i Bielska-Białej. Na skrzyżowaniu ulicy Krzemionki z ulicą Witosa zderzyły się trzy samochody osobowe: Ford Focus, Audi A3 i Toyota RAV-4.

Zawiniła kierująca Fordem, która wyjeżdżała z ulicy Sobieskiego i nie ustąpiła pierwszeństwa kierowcy Audi, który poruszał się główną drogą. Ten pojazd wytrącony z toru jazdy znalazł się po przeciwnej stronie jezdni. Kierowca Audi po zderzeniu próbował się jeszcze "wybronić" i wrócić na swój pas, jednak zahaczył o Toyotę.

Interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i patrol drogówki. Uczestnicy kraksy zostali poddani profilaktycznym badaniom, jednak szczęśliwie nikomu nic się nie stało. Policjanci zakończyli to popołudniowe spotkanie mandatem karnym. Utrudnienia w ruchu trwały około godzinę.

Zderzenie trzech osobówek na granicy Kóz i Bielska-Białej · fot. Jawor / Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.