bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 3 czerwca 2019
  • wyświetleń: 3805

[FOTO] Wypadek z udziałem motocyklisty w Hałcnowie

W poniedziałek, 3 czerwca około godziny 12:30 na skrzyżowaniu ulicy Wyzwolenia i Krzemionki doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i motocykla. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca Forda wyjeżdżał z ulicy Krzemionki i wymusił pierwszeństwo na kierowcy jednośladu. Doszło do czołowo-bocznego zderzenia, w wyniku którego kierujący motocyklem doznał obrażeń ciała. Mężczyzna był przytomny i komunikatywny, jednak podejrzewa się u niego szereg złamań (m. in. bark i miednica). Trafił do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania.

W czasie akcji ratowniczej i wstępnych czynności dochodzeniowo-śledczych policjantów z drogówki, skrzyżowanie było częściowo zablokowane. W chwili obecnej (godzina 13:30) pojazdy znajdują się na poboczu drogi. Na miejscu ciągle trwają ustalenia, ale nie mają one wpływu na ruch w obrębie skrzyżowania.

Wypadek z udziałem motocyklisty w Hałcnowie
fot. nadesłane przez czytelnika


Wypadek z udziałem motocyklisty w Hałcnowie
fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.