bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 30 czerwca 2019
  • wyświetleń: 5244

[FOTO] Groźny wypadek na Traugutta. Ranne dwie kobiety!

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 30 czerwca około godziny 10:00 na ulicy Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach. Samochód osobowy zderzył się tam z motorowerem, którym podróżowały dwie kobiety. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że zawiniła 52-letnia kobieta kierująca motorowerem, która w wyniku nieprawidłowego manewru skrętu w lewo, zderzyła się z samochodem osobowym marki Audi A3. Kierująca jednośladem i jej 74-letnia pasażerka, odniosły obrażenia ciała i trafiły do szpitala. Badania wykazały, że urazy są poważne. Są to m. in. złamania kończyn i obrażenia wewnętrzne.

W czasie akcji służb ratunkowych i późniejszych czynności dochodzeniowo śledczych, ruch na czechowickiej ulicy Traugutta był niemożliwy lub znacznie utrudniony. Zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek drogowy.

Groźny wypadek na Traugutta · fot. PL / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.