bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 19 października 2019
  • wyświetleń: 46631

[FOTO] Tragiczny wypadek w Ustroniu na DW941

W piątek, 18 października około godziny 12:30 na DW941 w Ustroniu doszło do bardzo poważnego wypadku drogowego. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Kierujący Fiatem Panda wyjeżdżając z ulicy Dominikańskiej na ulicę Katowicką (DW941), wymusił pierwszeństwo na kierowcy Renault Traffic. Samochód dostawczy poruszał się w stronę Skoczowa. Doszło do czołowo-bocznego zderzenia i pojazdy przemieściły się na przeciwległy pas ruchu. Moment wypadku został zarejestrowany na filmie, który krąży po sieci. Można go znaleźć tutaj.

Kierowca Fiata Pandy doznał ciężkich, wielonarządowych obrażeń ciała i nie dawał oznak życia. Ratownicy medyczni i strażacy reanimowali go przez blisko godzinę. By skrócić czas transportu do szpitala na miejsce zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (ratownik 6). Reanimacja przyniosła pożądany rezultat, ale niestety kilka godzin później mężczyzna zmarł w szpitalu.

Sprawę wypadku ze skutkiem śmiertelnym badają policjanci z cieszyńskiej drogówki wraz prokuraturą. Kierowcy podróżujący "Wiślanką" musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami, które łącznie trwały ponad trzy godziny.

Zdjęcia dzięki uprzejmości serwisu Skoczów i okolice - informacje drogowe 24/7

Tragiczny wypadek w Ustroniu na DW941 · fot. Skoczów i okolice - informacje drogowe 24/7

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.