bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 30 października 2019
  • wyświetleń: 2174

[FOTO] Popołudniowa kraksa na obwodnicy miasta

Ze sporymi utrudnieniami musieli się dziś popołudniu liczyć kierowcy, którzy podróżowali obwodnicą miasta. Około godziny 16:45 na jezdni w stronę Żywca, w okolicy Castoramy zderzyły się dwa samochody: ciężarowy i osobowy. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Zawinił kierowca ciężarówki, który podczas zmiany pasa ruchu z lewego na prawy, nie zauważył Opla jadącego prawym pasem ruchu. Opel wpadł w poślizg i kilkukrotnie uderzył w barierki zatrzymując się na lewym pasie ruchu. Wszystko wyglądało groźnie, ale skończyło się na strachu. Utrudnienia w ruchu trwały przeszło godzinę. Jezdnię trzeba było uprzątnąć z plastików, szkła i płynów eksploatacyjnych. W tym czasie na obwodnicy w stronę Żywca utworzył się spory korek. Około godziny 17:30 w okolicy węzła Komorowice doszło do kolejnej kolizji. W tym przypadku obeszło się bez utrudnień. Było to klasyczne najechanie na tył.

Popołudniowa kraksa na obwodnicy miasta · fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.