bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 5 listopada 2019
  • wyświetleń: 1792

[FOTO] Poślizg i uderzenie w barierki. Kierowcy noga z gazu, bo jest ślisko!

We wtorek, 5 listopada około godziny 13:30 na ulicy Warszawskiej w Bielsku-Białej doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Na jezdni w stronę centrum miasta w pobliżu skrzyżowania z ulicą Królewską, samochód osobowy marki Skoda Octavia uderzył w barierki. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość pojazd. Kierowca utracił panowanie nad samochodem i uderzył w barierki energochłonne oddzielające pasy ruchu, a następnie nasyp. Mężczyzna został przebadany przez ratowników medycznych. Nie było konieczności hospitalizacji. Policjanci zakończyli sprawę mandatem karnym. Uszkodzony samochód został odholowany przez pomoc drogą. Utrudnienia trwały godzinę.

Deszczowa aura, która towarzyszy nam od kilku dni powoduje, że na drogach zrobiło się ślisko. Policjanci notują zwiększoną ilość kolizji. Na szczęście nie ma doniesień o wypadkach, w których ktoś odniósłby poważne obrażenia. Warto zdjąć nogę z gazu i dojechać do celu trochę później, ale w całości.

Poślizg i uderzenie w barierki · fot. ML

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.