bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 29 listopada 2019
  • wyświetleń: 23144

[FOTO] Makabryczny wypadek na węźle Harbutowice. Ciężko ranna kobieta!

Do zdarzenia doszło w piątek, 29 listopada około godziny 12:15 na węźle Harbutowice (pow. cieszyński). Samochód osobowy marki Skoda uderzył w tył samochodu dostawczego, który stał zaparkowany na pasie rozbiegowym. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (HEMS Gliwice "Ratownik 4").

Reklama

Przyczyny i okoliczności ustalają policjanci z cieszyńskiej drogówki. Na tę chwilę nie wiadomo dlaczego samochód dostawczy zatrzymał się na pasie ruchu. Pojazd przewoził metalowe elementy wystające poza obrys skrzyni ładunkowej. Samochód osobowy uderzył centralnie w tył auta dostawczego. Ładunek wbił się część pasażerską Skody Fabii ciężko raniąc kobietę. Poszkodowana została przetransportowana do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej drogą lotniczą. Jej stan był ciężki.

Wyjazd od strony Skoczowa i Wisły na S-52 był zablokowany do godziny 14:00. W czasie interwencji śmigłowca ratowniczego nieprzejezdne były także oba pasy od strony Cieszyna.

Makabryczny wypadek na węźle Harbutowice · fot. nadesłane przez czytelnika / Dawid

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.