bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 5 marca 2020
  • wyświetleń: 3468

[FOTO] Ciężkie życie bramownic na ul. Kwiatkowskiego

Bramownice ograniczające wysokość do 2,2m na ulicy Kwiatkowskiego zostały zamontowane w miniony weekend. Mamy czwartek i już są zdemolowane. Kierowcy pojazdów ciężarowych z premedytacją demolują infrastrukturę i jadą dalej jak gdyby nigdy nic. Sprawiedliwość dopada ich szybciej niż by się tego spodziewali.

Od poniedziałku do środy znalazło się kilku śmiałków, którzy próbowali przejechać pod bramownicą niegroźnie o nią zahaczyli. Biło widać ślady po uderzeniach. Dziś rano kierowca ciężarowej Scanii z premedytacją staranował bramownicę i odjechał. Jego tropem podążyli policjanci, którzy zlokalizowali kierowcę na terenie jednej z okolicznych firm. Został on ukarany mandatem karnym w kwocie 1000zł.

Bramownice zostały naprawione i już po kilku godzinach kolejny kierowca je zdemolował. Moment zdarzenia zarejestrował stojący na światłach kierowca. Ta sprawa także została zgłoszona policji.

Ciężkie życie bramownic na ul
fot. nadesłane przez czytelnika / Sebastian

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.