bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 8 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 67658

[FOTO] Akcja policji na myjni bezdotykowej przy ul. Partyzantów

W ostatnim czasie głośno na temat tego, czy mycie samochodu jest czynnością niezbędną do życia. Pojawiają się sygnały, że w kilku miastach Polski kierowcy zostali ukarani za mycie pojazdu w czasie epidemii.

Według obostrzeń nałożonych przez rząd, z domu można wychodzić tylko do pracy i na zakupy, oraz w celu załatwienia potrzeb niezbędnych do codziennego funkcjonowania. Interpretacja przepisów jest różna, a podstawy prawne nałożonych kar budzą wątpliwości.

Wedle naszej wiedzy w Bielsku-Białej nie było przypadków "łapanki" na kierowców, którzy myją samochody. Nie było do dziś. Policjanci zatrzymali kierowcę Dacii Sandero Stepawy, który pucował furę przy ul. Partyzantów. Pewnie nie było by w tym nic złego gdyby nie fakt, że wczoraj ukradł ten samochód z ul. Przybyły. Na łamach serwisu Bielskie Drogi pojawiło się ogłoszenie z prośbą o kontakt świadków w sprawie w/w kradzieży. Ten wpis został wykasowany, bowiem samochód się odnalazł.

Na miejscu trwają czynności śledczych.

Akcja policji na myjni bezdotykowej przy ul · fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.