bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Informacje

  • 29 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 632

Idealny samochód dla rodziny z Volvo

Materiał partnera:

Wybór idealnego samochodu dla rodziny nie należy do najłatwiejszych. Mnogość ofert przedstawianych przez producentów może niejednokrotnie przytłoczyć potencjalnego klienta. Należy także pamiętać, że każda rodzina ma inne wymagania, dla jednych idealnym rozwiązaniem będzie Volvo V60, natomiast dla drugich Volvo V90. Oczywiście na rynku dostępne są również inne marki pojazdów rodzinnych, jednak niewątpliwie prym pod tym względem wiodą samochody szwedzkiego przedsiębiorstwa. Czym się charakteryzują oba pojazdy?

Volvo V60 - rodzinne kombi w segmencie premium

Volvo V60 to średniej wielkości kombi, które zostało zakwalifikowane do segmentu premium. Szwedzki koncern samochodowy postanowił wydać pojazd na platformie SPA, którą można spotkać we wcześniejszych modelach, między innymi XC60 i XC90. Ponadto wnętrze zostało luksusowo wykończone, podkreślając segment, w jakim się znajduje. Nie obyło się także bez zastosowania nowoczesnych technologii takich jak connectivity, a także tych wpływających na bezpieczeństwo podróżujących pojazdem.

Najnowsza generacja V60 to przede wszystkim dłuższe o 12 centymetrów kombi, co poskutkowało znacznie większą przestrzenią wewnątrz kabiny. Więcej miejsca na nogi ma kierowca, przednie siedzenia i tylna kanapa, zostały również przesunięte, zwiększając tym samym komfort podróżowania tym luksusowym i zarazem rodzinnym pojazdem. Ponadto bagażnik został zwiększony aż o 100 litrów, a jego pojemność wynosi obecnie 530 litrów. Jest to bardzo duża zmiana, która z pewnością zostanie zauważona.

Volvo V60 w wersji kombi to pojazd, który bez wątpienia będzie bardzo dobrym modelem dla wielu rodzin. Gwarantuje on nie tylko wysoki poziom komfortu, ale także bezpieczeństwa. Zgodnie z ideą szwedzkich konstruktorów, samochód jest praktyczny i funkcjonalny, nie tracąc przy tym walorów estetycznych. Minimalistyczny design sprawia, że nie da się przejść obok niego obojętnie.

Volvo V90 - luksusowe, wszechstronne i rodzinne kombi

Volvo V90 to samochód, który podbił wszystkie rynki na świecie. Nienaganny design, połączony z funkcjonalnością, pozwala scharakteryzować go jako rodzinne auto segmentu premium. Luksusowe kombi od szwedzkiego koncernu samochodowego to idealne rozwiązanie dla rodzin, które cenią sobie wysoki komfort podróżowania wraz z innowacyjnymi rozwiązaniami. Oparte na platformie SPA auto pozwala poczuć się bezpiecznie, dzięki zaaplikowaniu nowoczesnych technologii podnoszących bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów.

Reprezentatywne i eleganckie kombi idealnie nadaje się także na biznesowe spotkania. To jedna z największych zalet tego pojazdu - uniwersalność. W godzinach pracy - biznesowy kompan, w weekend - praktyczne i funkcjonalne auto rodzinne. Ogromny bagażnik, o pojemności 560 litrów zapewnia przestrzeń, w której można zmieścić mnóstwo bardziej
i mniej potrzebnych rzeczy. Dzięki napędowi AWD można nim dotrzeć praktycznie wszędzie.

Nowe Volvo V60 lub V90 zamówisz u dealera Volvo Auto-Boss w Chorzowie lub Bielsku-Białej.

Idealny samochód dla rodziny z Volvo


Idealny samochód dla rodziny z Volvo