bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 28 maja 2020
  • wyświetleń: 3140

[FOTO] Wywrotka motocyklisty na DK-81 w Bąkowie

Do zdarzenia doszło w środę, 27 maja około godziny 12:30 na DK-81 w Bąkowie (pas w stronę Skoczowa). Na łuku drogi przewrócił się motocyklista. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

Ze wstępnych ustaleń cieszyńskich funkcjonariuszy wynika, że 61-letni mieszkaniec Zabrza kierujący motocyklem przewrócił się sam. Najprawdopodobniej w pobliżu nie było żadnego innego pojazdu, który mógłby mieć wpływ na przebieg zdarzenia. Zagadką pozostaje natomiast to, dlaczego motocyklista się przewrócił. Wiadomo, że stracił przytomność. Trwa wyjaśnianie tego czy utrata przytomności nastąpiła na skutek wypadku, czy też do wypadku przyczyniła się wcześniejsza utrata przytomności kierującego.

Poszkodowany przebywa w szpitalu. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwa. W czasie interwencji służb ratunkowych i późniejszych czynności dochodzeniowo-śledczych, droga w stronę Skoczowa była zablokowana. Utrudnienia trwały ponad godzinę.

Wywrotka motocyklisty na DK-81 w Bąkowie
fot. Bielskie Drogi


Wywrotka motocyklisty na DK-81 w Bąkowie
fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.