bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 15 czerwca 2020
  • wyświetleń: 25701

[FOTO] Tragiczny wypadek w Ustroniu na ul. Wiślańskiej

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 15 czerwca około godziny 11:40 na ulicy Wiślańskiej w Ustroniu. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Pierwsza informacja jaka wpłynęła do służb ratunkowych mówiła, że stan jeden osoby jest bardzo poważny. Zadecydowano o wezwaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (Ratownik 4).

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 40-letni kierowca samochodu dostawczego marki Mercedes, zjechał z nieustalonych przyczyn na przeciwległy pas ruchu i z dużą siłą uderzył w drzewo. Poszkodowany mężczyzna nie dawał żadnych oznak życia. Strażacy po wydobyciu poszkodowanego z wraku, wspólnie z ratownikami medycznymi rozpoczęli reanimację. Walka o życie 40-latka okazała się przegrana.

Śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku prowadzi cieszyńska policja pod nadzorem prokuratury. Droga była zamknięta przez ponad trzy godziny.

Tragiczny wypadek w Ustroniu na ul · fot. nadesłane przez czytelników: Bartek i Mateusz

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.