bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 22 lipca 2020
  • wyświetleń: 3044

[FOTO] Dankowice: groźne zderzenie Renault i Peugeota. Droga była zablokowana 2 godziny!

Do zdarzenia doszło w środę, 22 lipca około godziny 6:20 na ulicy Oświęcimskiej w Dankowicach. Na łuku drogi zderzyły się dwa samochody: osobowe Renault i dostawczy Peugeot. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami.

Zawinił kierujący Renault, który jadąc od strony Czechowic-Dziedzic, zjechał na przeciwległy pas ruchu. Kierujący dostawczym Peugeotem, który poruszał się w przeciwnym kierunku gwałtownie odbił do rowu. Mimo manewru obronnego doszło do zderzenia obu pojazdów.

Sprawca zdarzenia trafił do szpitala, gdzie przeszedł szereg badań. Lekarze wykluczyli poważne urazy. Sprawa zakończyła się mandatem. Nim było dokładnie wiadomo jaki jest stan poszkodowanego, policjanci wykonali dokumentację wypadku drogowego. Do jej sporządzenia użyto m. in. tachimetru (optyczny instrument geodezyjny przeznaczony do pomiaru kątów poziomych, kątów pionowych oraz odległości). Droga była zablokowana przez blisko dwie godziny.

Dankowice: groźne zderzenie Renault i Peugeota · fot. nadesłane przez czytelnika / Mateusz

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.