bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 20 listopada 2020
  • wyświetleń: 2218

[FOTO] Nieudane zawracanie: dwa auta rozbite na ul. Krakowskiej

Do zdarzenia doszło około godziny 11:25 na ul. Krakowskiej w pobliżu firmy Gamax. Zderzyły się tam dwa pojazdy, które uległy znacznym uszkodzeniom. Nikomu nic się nie stało, ale droga była częściowo zablokowana przez ponad godzinę. Na miejsce skierowano trzy zastępy straży pożarnej i patrol drogówki.

Zawinił starszy mężczyzna kierujący Fiatem Panda, który jadąc w stronę Kóz postanowił zawrócić. Kierujący zjechał na przystanek autobusowy i bez upewnienia się, że nic go nie omija, zawrócił w stronę centrum miasta. Doszło do zderzenia z Alfą Romeo, która prawidłowo poruszała się także w stronę Kóz swoim pasem ruchu. Z obu pojazdów wyciekły płyny eksploatacyjne. Uszkodzone zostały elementy zawieszenia, które uniemożliwiały zjechanie na pobocze i odblokowanie drogi.

Do czasu uprzątnięcia bałaganu ruch był znacznie utrudniony. Wszystko wróciło do normy około godziny 12:45. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Nieudane zawracanie: dwa auta rozbite na ul · fot. Bielskie Drogi

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.