bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 10 grudnia 2020
  • 11 grudnia 2020
  • wyświetleń: 6798

[WAŻNE] Szykuje się kolejne zamknięcie czechowickiego odcinka DK-1

Firma Budimex, która realizuje przebudowę węzła kolejowego Czechowice-Dziedzice poinformowała w ubiegłym tygodniu, że w ten weekend nastąpi zamknięcie drogi krajowej nr 1 na jej czechowickim odcinku. Ma to związek z budową nowego wiaduktu kolejowego.

Według planów wykonawcy zamknięcie drogi krajowej nr 1 na odcinku od ulicy Legionów do Ligockiej nastąpi w piątek, 11 grudnia o godzinie 20.00. Dla kierowców wyznaczono objazdy: dla samochodów jadących od strony Bielska-Białej w postaci skrętu w prawo w ulicę Mazańcowicką, następnie przejazd ulicami Kotulińskiego, Kopernika, Legionów i powrotny wjazd na DK-1. Dla kierowców poruszających się z północy (Pszczyna, Tychy, Katowice) przewidziano skręt w lewo w ulicę Legionów, później wjazd w ulice Mazańcowicką i Ligocką i ponowny wjazd na DK-1. Tutaj można zobaczyć poglądowe rysunki z planami objazdowymi.

Firma Budimex przewiduje, że ponownie otwarcie DK-1 dla kierowców na powyższym odcinku nastąpi najpóźniej w poniedziałek, 14 grudnia o godzinie 6.00.

[WAŻNE] Szykuje się kolejne zamknięcie czechowickiego odcinka DK-1
fot. Spójrz z góry - usługi dronem

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.