bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 30 grudnia 2020
  • wyświetleń: 11410

[FOTO] Kraksa na Partyzantów. Uszkodzony luksusowy samochód za ponad 2 miliony złotych

Do zdarzenia doszło w środę, 30 grudnia około godziny 11.00 na ul. Partyzantów w Bielsku-Białej. Na jezdni w stronę Szczyrku, w okolicy skrzyżowania z ul. Fabryczną zderzyły się trzy pojazdy. Było to klasyczne najechanie na tył, ale na pewno nie klasyczny był jeden z uszkodzonych pojazdów.

Zawinił mężczyzna kierujący Kia Venga, który nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył Opla Astry. Niemiecki samochód uderzony w tył, został pchnięty do przodu i uderzył w Lamborghini Urus. Nikomu nic się nie stało. Na miejsce dotarli funkcjonariusze z bielskiej drogówki, którzy po sporządzeniu dokumentacji ukarali kierowcę Kia mandatem karnym w kwocie 220zł. Na jego konto w policyjnych systemach zostało dopisane sześć punktów karnych.

Uszkodzony w tej kolizji Urus na czeskich numerach rejestracyjnych to unikat na drogach. To jeden z najdroższych SUV-ów świata i z pewnością najpiękniejszych. Jego ceny zaczynają się od 1.250.000 złotych, a kończą na 2.400.000 zł w limitowanych edycjach Mansory Venatus tworzonych na specjalne zamówienie. Właśnie taki pojazd w specjalnej wersji uległ uszkodzeniu w tej kolizji.

Kraksa na Partyzantów · fot. nadesłane przez czytelnika / Patryk

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.