bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 3 lutego 2021
  • wyświetleń: 43474

[FOTO] Tragiczny wypadek w Cieszynie na ulicy Bielskiej

Do zdarzenia doszło w środę, 3 lutego około godziny 13.15 na ulicy Bielskiej w Cieszynie. W okolicy skrzyżowania z ul. Mleczną samochód osobowy zderzył się czołowo z ciężarówką. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Na pomoc nie było już jednak szans.

Okoliczności wypadku nie są na tę chwilę znane - cieszyńska policja nie podaje żadnych oficjalnych szczegółów. Samochodem osobowym marki Fiat Punto poruszał się tylko kierowca, który poniósł śmierć na miejscu. To 21-letni mieszkaniec Wisły. Kierujący samochodem ciężarowym marki Volvo, 48-letni obywatel Ukrainy nie odniósł żadnych poważniejszych obrażeń ciała. W chwili zdarzenia był trzeźwy. Została mu pobrana krew do analizy pod kątem obecności innych niedozwolonych substancji. Nie było ku temu żadnych przesłanek. To standardowa procedura w przypadku wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym.

Przez ponad trzy godziny na miejscu zdarzenia trwały szczegółowe ustalenia funkcjonariuszy WRD KPP Cieszyn i techników kryminalistyki. Gromadzona była dokumentacja, która posłuży do dalszego postępowania. Śledztwo nadzoruje prokuratura. Około godziny 17.00 ruch wrócił do normy.

Tragiczny wypadek w Cieszynie na ulicy Bielskiej · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.