bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 11 lutego 2021
  • wyświetleń: 6791

[FOTO] Pijany wjechał pod prąd ekspresówkę!

W środę tuż po godzinie 9 na drodze S-52 w Bielsku-Białej, na wysokości centrum handlowego Auchan doszło do bardzo groźnego zdarzenia drogowego. Kierujący osobowym Nissanem wjechał „pod prąd” na ekspresówkę i zderzył się czołowo z jadącym prawidłowo ciągnikiem siodłowym wraz z naczepą.

26-letni mieszkaniec powiatu bielskiego kierujący osobówką doznał obrażeń głowy. Mężczyzna był kompletnie pijany, badanie policyjnym alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Po zbadaniu go przez medyków okazało się, że konieczna jest dalsza diagnostyka w szpitalu.

Ponieważ był agresywny, policjanci asystowali załodze karetki w drodze na szpitalne badania. Droga z Cieszyna w kierunku Katowic była nieprzejezdna przez około 2 godziny. Objazdy wyznaczono przez parking centrum handlowego.

O losie 26-latka zdecyduje niebawem prokurator. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym grożą ma nawet 2 lata za kratami, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów.

Pijany wjechał pod prąd ekspresówkę · fot. KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.