bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 5 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 1128

[FOTO] Potrącenie rowerzystki na osiedlu Złote Łany

W środę, 4 sierpnia około godziny 19.30 na ul. Łagodnej doszło do potrącenia rowerzystki przez samochód osobowy. Na miejsce skierowano zespół ratownictwa medycznego i patrol wypadkowy drogówki.

Kierujący Nissanem poruszał się ulicą Złotych Kłosów od strony ul. Górskiej i zamierzał przejechać przez skrzyżowanie na wprost. Zatrzymał się zgodnie z obowiązującą tam organizacją ruchu. Przepuścił dwie osoby na rowerach jadące ulicą Łagodną od strony basenu i najprawdopobniej nie zauważył rowerzystki jadącej jako trzecia i ruszył. Kobieta została potrącona i solidnie się potłukła.

Ratownicy medyczni przybili na miejsce udzielili poszkodowanej pomocy. Jej stan nie wymagał hospitalizacji. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa i zakończone mandatem. Warto zwrócić uwagę na fakt, że potrącona kobieta miała na głowie markowy kask i niewątpliwie to zminimalizowało groźne skutki zdarzenia.

Potrącenie rowerzystki na osiedlu Złote Łany · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.