bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 5 września 2021
  • wyświetleń: 5774

[FOTO] Wypadek z udziałem taksówki przez wymuszenie pierwszeństwa

W sobotę, 4 września kilkanaście minut przed północą doszło na ul. Krakowskiej w Bielsku-Białej do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych, w tym taksówki.

Do zdarzenia doszło na wysokości zjazdu z S-1. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że winna jest 30-letnia kobieta kierująca jeepem, która nie ustąpiła pierwszeństwa taksówce marki Peugeot, w wyniku czego doszło do zderzenia, a następnie wywrócenia się jeepa na bok.

Kierowca taksówki nie doznał poważnych obrażeń - z potłuczeniami został przewieziony do placówki medycznej w celu udzielenia pomocy, po czym opuścił lecznicę. W szpitalu przebywa natomiast dwóch dorosłych pasażerów jeepa, którzy doznali ogólnych obrażeń ciała. Kobiecie kierującej pojazdem nic się nie stało.

Na czas działań służb droga była zablokowana. Wstępnie zakwalifikowano zdarzenie jako wypadek drogowy, jednak to przebieg hospitalizacji osób (w zależności od stopnia obrażeń) zadecyduje o ostatecznej kwalifikacji.

Jak nieoficjalnie dowiedział się portal bielsko.biala.pl, jednym z pojazdów podróżował starosta bielski Andrzej Płonka wraz z najbliższą rodziną.

Wypadek z udziałem taksówki przez wymuszenie pierwszeństwa · fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.