bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 21 września 2021
  • wyświetleń: 1341

[FOTO] Trwa asfaltowania Tańskiego i Skrzydlewskiego

O drogowych inwestycjach prowadzonych na bielskich ulicach Miejski Zarząd Dróg informuje na bieżąco. Dobre wieści tym razem płyną z ulic Czesława Tańskiego oraz Stanisława Skrzydlewskiego w Bielsku-Białej.

Rozpoczęła się tam ostatnia faza związana z układaniem mas bitumicznych. Nowa nawierzchnia asfaltowa zmieni radykalnie standard pokonywania wyeksploatowanych odcinków. Jednocześnie informujemy, że po zakończeniu prac bitumicznych wzdłuż ul. Skrzydlewskiego drogowcy rozpoczną budowę jednostronnego chodnika.

Ta inwestycja wykonana będzie w ramach projektu zgłoszonego do Budżetu Obywatelskiego. Przypomnijmy, że stan wspominanych dwóch ulic wołał o pomstę do nieba. Pisaliśmy o tym początkiem tego roku.

MZD informuje także o przygotowaniach do asfaltowania ul. Listopadowej. Jeśli nie wystąpią opady deszczu, proces rozpocznie się w najbliższych dniach.

Trwa asfaltowania Tańskiego i Skrzydlewskiego · fot. MZD Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.