bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 23 września 2021
  • 26 października 2021
  • wyświetleń: 659

JAMAT - Orły Instalatorstwa - Fotowoltaika Bielsko-Biała

Materiał partnera:

Firma Jamat funkcjonuje na bielskim rynku od kilku lat. Niedługi okres wystarczył, by zwiększyła ona zakres swoich usług. Dzięki temu przedsiębiorstwo ma w ofercie nie tylko dobór i montaż paneli fotowoltaicznych, ale także instalację urządzeń grzewczych, klimatyzacji, wentylacji, magazynów energii, ładowarek samochodowych i Carportów. Dodatkowo usługi Jamat są skierowane do klientów indywidualnych oraz firm, ale też grupy o odmiennych potrzebach - rolników.

Fotowoltaika dla wszystkich[\h]

Panele fotowoltaiczne spośród których nasi klienci mogą dokonać wyborów to produkty renomowanych marek, takich jak Hyundai, JGB, Risen, Sunlink, Sunpower, Trina. Istotna jest przede wszystkim powierzchnia i moc takiej instalacji - powinna być dopasowana do zużycia energii elektrycznej, ale też do warunków takich jak rodzaj dachu i jego pokrycia. Integralną częścią instalacji fotowoltaicznej jest inwerter, u nas dostępne są urządzenia marek: Huawei, Hypnotech, Fronius, Sofar, Solaredge. Usługę montażu wykonujemy zarówno na domach jednorodzinnych, budynkach biurowych jak i budynkach w gospodarstwie rolnym. Co istotne, każdy z klientów może się starać o dofinansowanie do takiej instalacji - w oparciu o różnorodne dostępne programy. Przyjazne dla środowiska naturalnego pozyskiwanie energii elektrycznej staje się nie tylko modne, ale też pożądane z uwagi na to, że wzrasta coraz mocniej świadomość ekologiczna. Dodatkowo zmniejszenie zużycia "tradycyjnej" energii elektrycznej obniża koszty eksploatacyjne.

Inne usługi o uniwersalnym profilu[\h]

Obok doboru, sprzedaży i montaży systemów fotowoltaicznych możemy zaproponować indywidualnym, zbiorczym oraz specjalnym klientom także instalację systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że bez odpowiednich warunków dotyczących temperatury oraz czystości powietrza - czy to w domu, czy biurze, czy gospodarstwie rolnym - niemożliwe jest stworzenie komfortowej atmosfery. Proponujemy klimatyzatory marki Gree - uznanego producenta na rynku tego typu instalacji. Urządzenia firmy Gree nadają się zarówno do chłodzenia, jak i ogrzewania. Wydajność idzie tutaj w parze z nowoczesnym designem. Gree sprawdzi się zarówno w firmie, jak i w placówkach użyteczności publicznej. Warto zauważyć też, że sprzedawane przez nas urządzenia są praktycznie bezawaryjne. Dodatkowym sposobem na zachowanie stałej temperatury we wnętrzu zimą może być instalacja wentylacji z odzyskiem ciepła. Rekuperacje Thessla instalujemy w krótkim okresie czasu - oczywiście w zależności od typu pomieszczenia. Każdorazowo jednak nasze usługi mają charakter uniwersalny, dostosowujemy się do wszystkich rodzajów klientów.

W naszym bogatym katalogu urządzeń i usług znajdują się również pompy ciepła. Zarówno w domach jednorodzinnych, jak i budynkach rolniczych mogą być one dobrym sposobem na inwestycję w źródło ogrzewania. Urządzenia firmy Panasonic charakteryzują się intuicyjnością użytkowania. Koszty ogrzewania natomiast obniżają się diametralnie. Ma to znaczenie zwłaszcza w przypadku gospodarstw o dużej powierzchni użytkowej. Niezależnie od tego, czy zajmiemy się montażem indywidualnych instalacji czy też będziemy wykonywać usługi na zlecenie firm bądź gospodarstw rolnych - nasza firma ma do zaoferowania również korzystne systemy ratalne. Współpracujemy z dostawcami usług kredytowych oraz specjalistami od leasingu. Kontaktując się z nami klienci mogą również liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie doboru właściwego systemu solarnego, grzewczego lub klimatyzacyjnego.

JAMAT - Orły Instalatorstwa - Fotowoltaika Bielsko-Biała