bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 1 października 2021
  • wyświetleń: 20936

[FOTO] Tragiczny wypadek w Wapienicy. Nie żyje 22-letni motocyklista!

W piątek, 1 października około godziny 15.30 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie wypadku drogowego na skrzyżowaniu Jana III Sobieskiego i Regera w Bielsku-Białej. Na miejsce skierowano dwa zastępy JRG-2, zespół ratownictwa medycznego i patrol drogówki. Niestety wypadek okazał się tragiczny w skutkach.

Policja nie podaje szczegółowych informacji. Nieoficjalnie udało się nam ustalić, że samochód ciężarowy wyjeżdżał z ulicy podporządkowanej i zderzył się z motocyklistą, który poruszał się główną drogą. Z relacji świadków wynika, że kierujący jednośladem był w trakcie wyprzedzania i poruszał się ze sporą prędkością.

Po zderzeniu poszkodowany był nieprzytomny i nie dawał żadnych oznak życia. Świadkowie nie podjęli reanimacji. Uczynili to dopiero ratownicy i strażacy. Kilkudziesięcio minutowa resuscytacja nie przyniosła żadnego rezultatu. 22-letni mieszkaniec pow. bielskiego nie odzyskał funkcji życiowych.

Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają szczegółowe okolicznosci wypadku. Droga była zamknięta przez około 4 godziny.

Tragiczny wypadek w Wapienicy · fot. nadesłane przez czytelnika + Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.