bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 16 października 2021
  • wyświetleń: 3018

[FOTO] Nocna kraksa na Górskiej. Kierowca przesadził z prędkością

W sobotę, 16 października kilka minut przed godziną 23.00 na ul. Górskiej w Bielsku-Białej doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Na zakręcie powyżej ostatniego przystanku MZK, samochód osobowy marki Audi wypadł z drogi, wpadł do rowu i uderzył w drzewo. Pojazd przewrócił się na lewy bok. Na miejsce skierowano strażaków z OSP Straconka, jeden zastęp z JRG-1 i patrol policji.

Wszystko wyglądało groźnie, ale na szczęście zarówno kierowcy jak i jego trzem pasażerom nic się nie stało. Mężczyzna przyznał, że jechał trochę za szybko i złapał pobocza. Efekt końcowy widać na zdjęciach. Miejsce zdarzenia zabezpieczają strażacy. Oczekiwanie na patrol drogówki może się wydłużyć. Patrol wypadkowy zajmuje się w chwili obecnej (godzina 23.40) obsługą wypadku na al. Armii Krajowej. Utrudnienia na ul. Górskiej mogą potrwać kilka godzin.

Nocna kraksa na Górskiej · fot. sid / Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.