bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 25 października 2021
  • 26 października 2021
  • wyświetleń: 5375

[FOTO] Kraksa z udziałem ambulansu w centrum miasta

W poniedziałek, 25 października około godziny 18.15 w centrum Bielska-Białej, na skrzyżowaniu koło Zamku Sułkowskich doszło do zderzenia samochodu osobowego z ambulansem Polskiego Czerwonego Krzyża. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Karetka poruszała się na sygnałach uprzywilejowania i wjechała na skrzyżowanie przy czerwonym świetle. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia z Fiatem Bravo. Kierowca tego pojazdu odniósł obrażenia ciała i trafił do szpitala. Podobnie jak ratowniczka medyczna jadąca karetką (początkowo była informacja, że do szpitala trafił tylko kierowca Fiata). Nie stało się im nic poważnego. Policjanci uznali winę 28-letniego kierowcy ambulansu. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym.

Przez ponad godzinę ruch w obrębie skrzyżowania Zamkowej i 3-go Maja z ul. Wzgórze był znacznie utrudniony. Policjanci wprowadzili ręczne kierowanie ruchem. Utrudnienia ustały kilka minut przed godziną 20.00.

Na naszą skrzynkę trafił film, na którym widać moment zderzenia.

Kraksa z udziałem ambulansu w centrum miasta · fot. Bielskie Drogi + nadesłane przez czytelników

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.