bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 27 października 2021
  • 28 października 2021
  • wyświetleń: 936

[S02E05] Świeć przykładem! #Chybie #Strumień #Zbytków #Bąków

Za nami bardzo udana i ciesząca się sporą frekwencją, kolejna odsłona akcji "Świeć przykładem!". Tym razem odwiedziliśmy Śląsk Cieszyński: Chybie, Strumień, Zbytków i Bąków.Autor filmu: Bielskie Drogi

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie, oraz wsparcie przez lokalne jednostki OSP -bez Was to nie byłoby takie przyjemne i owocne!

Jutro (tj. czwartek 28.10) widzimy się w Bielsku-Białej.⏰ 17.00-17.15 Bielsko-Biała ul. Górska / Złoty Potok (plac naprzeciwko kościoła). Serdecznie zapraszamy druhów i druhny Ochotnicza Straż Pożarna Bielsko-Biała Straconka.⏰ 17.25-17.40 Bielsko-Biała ul. Lipnicka przed OSP Bielsko-Biała Lipnik i tutaj także serdecznie zapraszamy wszystkich lokalnych strażaków. ⏰ 17.55-18.10 Bielsko-Biała ul. Broniewskiego parking miejski.⏰ 18.20-18.35 Bielsko-Biała ul. Olszówki w rejonie domu kultury.Odcinek powstał m.in. dzięki wsparciu Gabinetu Podologicznego Happy Feet Agnieszka Wiluk ze Strumienia. "Podologia to Moja Pasja. To cel, w którym pomagam Wam się pozbyć przypadłości bólowych i odzyskać radość życia. Zawsze staram się pomóc, rozwiązać problem jak i postarać się go wyeliminować." Dziękujemy!

[S02E05] Świeć przykładem


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.