bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 2 listopada 2021
  • wyświetleń: 13397

[ZDJĘCIA] Sportowy Mercedes utopiony w stawie. Trwają poszukiwania sprawcy

W poniedziałek, 1 listopada do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Starej Wsi na ul. Zielonej. Samochód osobowy wypadł z drogi i zakończył jazdę w stawie hodowlanym. Na miejsce skierowano liczne zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i patrol drogówki.

Z relacji kierującego samochodem wynika, że poruszający się poboczem rowerzysta zajechał mu drogę. Manewr obronny zakończył się wypadnięciem z drogi i utopieniem auta w stawie. 37-latkowi prowadzącemu pojazd nic groźnego się nie stało. Rowerzysta miał uciec.

Uszkodzony samochód to Mercedes GLA 45 AMG.Pojazd został wydobyty ze stawu przez strażaków. Z punktu widzenia technologii naprawy raczej nadaje się do kasacji. Historia pokazuje jednak, że topione pojazdy bez poważniejszych widocznych uszkodzeń, trafiają na rynek wtórny jako (wątpliwe) okazje.

Droga była zablokowana przez ponad dwie godziny. Policjanci sporządzili dokumentację kolizji drogowej. Trwają dalsze czynności w sprawie, czyli m.in. próba potwierdzenia wersji wydarzeń kierującego pojazdem i jednoczesne poszukiwanie rowerzysty, który miał oddalić się z miejsca zdarzenia.

Sportowy Mercedes utopiony w stawie · fot. Jawor / Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.