bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 4 listopada 2021
  • wyświetleń: 3500

[FOTO] Wypadek w Czechowicach-Dziedzicach. Sprawca kompletnie pijany!

W środę, 3 listopada około godziny 18.00 na ul. Narutowicza w Czechowicach-Dziedzicach doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów marki Ford. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Droga była zablokowana blisko dwie godziny. Sprawca zdarzenia był kompletnie pijany.

Z ustaleń policji wynika, że 28-letni kierowca Forda Mondeo (kombi), na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z innym Fordem Mondeo (taxi), którym kierował 62-letni mężczyzna, mieszkaniec Czechowic-Dziedzic. W wyniku zderzenia sprawca doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala, gdzie pozostał na dalszym leczeniu.

W toku czynności wyszło na jaw, że 28-latek jest kompletnie pijany. Wynik badania trzeźwości to 1,41mg/L (około 3 promile). Nieoficjalnie wiemy, że był zawodowym kierowcą w transporcie międzynarodowym. W czwartek rano miał ruszać w trasę do Francji. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego z udziałem pijanego kierowcy. Droga była zablokowana blisko dwie godziny.

Wypadek w Czechowicach-Dziedzicach · fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.