bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 10 listopada 2021
  • 11 listopada 2021
  • wyświetleń: 21680

[WIDEO] Wymuszenie pierwszeństwa i rzadko spotykane zachowanie sprawcy

W środę, 10 listopada około godziny 13.40 na al. Andersa w Bielsku-Białej doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji.

ReklamaAutor filmu: nadesłane przez czytelnika / Patryk

Na wysokości skrętu do magazynu Makro kierowca Fiata Punto zmieniając pas ruchu wymusił pierwszeństwo na kierowcy Audi, który chcąc uniknąć zderzenia odbił na przeciwległy pas ruchu. Udało się mu także ominąć jadące z przeciwka Renault Twingo. Obeszło się bez rannych.

Sprawca zdarzenia od razu zawrócił na najbliższym skrzyżowaniu i wrócił na miejsce kolizji. Wiedział co zrobił. Przeprosił i przyznał się do spowodowania kolizji. Na miejscu interweniował patrol drogówki. Sprawca został ukarany mandatem karnym. Nieznaczne utrudnienia w ruchu trwały kilkadziesiąt minut.

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.