bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 6 grudnia 2021
  • wyświetleń: 28097

[FOTO] Mnich: dwie osoby zginęły w kradzionym samochodzie!

W niedzielę, 5 grudnia chwilę przed godziną 22.00 do cieszyńskiej policji wpłynęło zgłoszenie o kradzieży czerwonego Opla Astry w Chybiu. Policjanci udali się na penetrację podległego im terenu. Niespełna kwadrans później wpłynęło kolejne zgłoszenie. Tym razem mowa była o wypadku drogowym na ul. Świerkowej w Mnichu. Okazało się, że zgłoszenia są ze sobą powiązane.

Reklama

Policjanci, którzy jako pierwsi dotarli na miejsce, zastali pojazd wbity prawym bokiem w drzewo. Był to Opel Astra, którego poszukiwali w związku z kradzieżą w pobliskim Chybiu. Samochodem podróżowały dwie osoby. Obie zakleszczone w pojeździe poniosły śmierć na miejscu. Wstępnie ustalono, że za kierownicą siedział 34-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego. Tożsamość domniemanego pasażera Opla nie została oficjalnie potwierdzona. Młody mężczyzna nie miał przy sobie dokumentów. Nieoficjalnie wiadomo, że to 23-letni mieszkaniec gminy Chybie.

Mnich: dwie osoby zginęły w kradzionym samochodzie · fot. nadesłane przez czytelników: Mariusz i Edward


Śledczy z cieszyńskiej komendy przeprowadzili czynności pod nadzorem prokuratury. Pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Czynności na miejscu tragicznego wypadku trwały do godziny czwartej nad ranem.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.