bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 21 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 8731

Potężna kraksa na al. Andersa, droga była oblodzona

Około godziny 5:00 na al. Andersa w Bielsku-Białej doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia. Mazda 3 wypadła z drogi i kilkukrotnie dachował.

Kierująca Mazdą jadąc al. Andersa w stronę Mazańcowic utraciła panowanie nad samochodem w okolicy skrzyżowania z ul. Gruntową. Samochód kilkukrotnie dachował i finalnie wylądował w potoku ok. 30m od drogi. Prawy pas ruchu był totalnie oblodzony. Woda, która spłynęła na jezdnię z pobliskich pól i w nocy przy ujemnych temperaturach zamarzła. O dziwo kobieta w tym zdarzeniu nie odniosła żadnych obrażeń. Należy pamiętać, że oblodzona jezdnia nie zwalnia kierowców z zachowania szczególnej ostrożności i nie będzie okolicznością łagodzącą w przypadku zaistnienia zdarzenia drogowego. Kierująca została ukarana mandatem karnym.

Nie było dużych utrudnień w ruchu. W miejscu gdzie droga była oblodzona pojawił się patrol Straży Miejskiej i spowalniał kierowców, oraz kierował ich na lewy pas ruch do czasu przyjazdu odpowiednich służb.

Potężna kraksa na al · fot. XPS Serwis

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.