bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 22 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 5168

Czołówka w Zabrzegu. Sześć osób rannych

Około godziny 19:40 na ul. Sikorskiego w Zabrzegu doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów. Sześć osób zostało rannych. Droga była zablokowana półtorej godziny.

Policjanci z bielskiej drogówki wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Według wstępnych informacji do zderzenia doprowadziła kierująca Fordem Focusem, która na skrzyżowaniu z ul. Korfantego wymusiła pierwszeństwo na Oplu Vectra. Uderzenie było bardzo mocne. Na pomoc rannym ruszyli okoliczni mieszkańcy. Na miejscu błyskawicznie pojawiło się kilka zastępów straży i karetek pogotowia ratunkowego. Policja wytyczyła objazdy.

Cztery osoby podróżujące Oplem w tym dziecko, oraz dwie osoby z Forda trafiły do szpitala. Na chwilę obecną stan poszkodowanych nie jest znany, ale według nieoficjalnych informacji uzyskanych przez portal, obrażenia żadnego z uczestników nie zagrażają życiu.

Czołówka w Zabrzegu · fot. Bielskie Drogi, Bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.