bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 29 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 5079

BMW w strzępach na S-52, kierowca jechał za szybko

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 18:40 na drodze ekspresowej S-52 w Bielsku-Białej w okolicy centrum handlowego Auchan. Kierowca BMW jadąc w stronę Cieszyna, na mokrej drodze utracił panowanie nad samochodem i roztrzaskał samochód o barierki.

Jak wynika z relacji naocznego świadka, z którymi mieliśmy okazję porozmawiać na miejscu zdarzenia - "samochód jechał o wiele szybciej niż mówią przepisy i w tych warunkach podpowiada zdrowy rozsądek".Auto kilkukrotnie uderzyło w bariery energochłonne. Siła uderzenia była tak duża, że elementy samochodu były rozrzucone w odległości około 150m i znalazły się również po przeciwnej stronie jezdni. Żaden z samochodów jadących w pobliżu nie został na szczęście uszkodzony.

Na miejscu zdarzenia błyskawicznie pojawiły się wszystkie służby. Kierowca został przebadany przez zespół pogotowia ratunkowego i nic poważnego mu się nie stało, ale lekarz podjął decyzję o dodatkowych badaniach w szpitalu. Strażacy wraz z pracownikami pomocy drogowej, przez około 45min sprzątali jezdnię z wielu rozrzuconych elementów karoserii i podzespołów samochodu. Kierowca był trzeźwy, a policjanci zakończyli sprawę mandatem karnym. Utrudnienia w ruchu trwały około półtorej godziny.

BMW w strzępach na S-52, kierowca jechał za szybko
fot. bielsko.info


BMW w strzępach na S-52, kierowca jechał za szybko
fot. bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.